Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
11.09.2017

Миргородська місцева прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету сільради понад 600 тис. грн.

Зіньківський районний суд Полтавської області затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та директором ТОВ «Агро-Ера», дії якого заподіяли шкоду державним інтересам.

Будучи службовою особою юридичної особи приватного права, наділеною організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, директор не уклав договір із Кирило-Ганнівською сільською радою Зіньківського району про пайову участь у створенні інфраструктури населених пунктів до прийняття в експлуатацію об’єкта будівництва, а саме: зерносушарного комплексу. У результаті, за  висновками судово-економічної експертизи, бюджет сільської ради недоотримав понад 650 тис. грн., розповів  начальник Зіньківського відділу Миргородської місцевої прокуратури Ігор Костенко.

Окрім цього, за словами прокурора, достовірно знаючи про не укладення вищевказаного договору та не сплату коштів, посадовець вніс відомості та підписав декларацію про готовність до експлуатації зерносушарного комплексу, вказавши в документі, що кошти пайової участі сплачені відповідно до договору.

Під час досудового розслідування кримінального провадження директор товариства визнав свою вину і відшкодував завдані збитки у повному обсязі. Тож вироком суду зазначена особа засуджена за ч. 2 ст. 364-1 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України до штрафу у розмірі 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 6 тис. 800 грн.

 

Довідково: частинами 2 та 3 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» передбачено, що замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту. Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту полягає у перерахуванні замовником до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію до відповідного місцевого бюджету коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури.

Згідно «Порядку залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі замовників будівництва та розвитку інфраструктури населених пунктів інфраструктури населених пунктів Кирило–Ганівської сільської ради», засуджений не сплатив 10 відсотків від загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта.

кількість переглядів: 3220