03.07.2015

Прокурор Полтавщини зустрівся зі спостерігачем ОБСЄ

У п’ятницю, 3 липня, прокурор Полтавської області Ян Стрелюк провів робочу зустріч зі співробітником спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Маргаритою Васкес. У заході також взяли участь 1-й заступник прокурора області Юрій Кравченко та старший прокурор прокуратури області з міжнародно-правових доручень Андрій Гомля.
Спостерігач Місії ознайомила учасників зустрічі із діяльністю ОБСЄ в Україні. Ян Стрелюк, у свою чергу, поінформував Маргариту Васкес про роботу органів прокуратури області. Зокрема, про стан розслідування кримінальних проваджень щодо сепаратизму та тероризму. А також про процес реформування прокуратури України.
Крім цього, було обговорено питання забезпечення прав переселенців. Ян Стрелюк, зокрема, акцентував увагу, що в органах прокуратури області працевлаштовано 14 прокурорсько-слідчих працівників, які прибули з прокуратур Донецької та Луганської областей.
Наприкінці сторони висловили сподівання на подальше співробітництво в конструктивному руслі.                                                                                                  Прес-служба прокуратури Полтавської області

кількість переглядів: 2338