Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
31.08.2017

На Полтавщині у реабілітаційному центрі 2 неповнолітніх перебували без усіх необхідних документів

Працівники органів прокуратури Полтавщини спільно зі співробітниками Управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в області у реабілітаційному центрі, розташованому в Полтавському районі, виявили двох 15-річних підлітків, які перебували там без усіх необхідних документів.

Зокрема, житель м. Дніпро – без рішення органів опіки та піклування щодо перебування неповнолітньої дитини в недержавній установі, адже він є вихованцем дитячого будинку інтернату сімейного типу, та інших.

Жителька Запоріжжя – без нотаріально завіреного дозволу матері про перебування її доньки у вказаному реабілітаційному центрі.

Скарг на умови утримання неповнолітні не висловлювали, до того ж не заперечували проти проходження реабілітації. Однак через відсутність усіх необхідних документів, які б підтверджували правомірність перебування дітей у закладі, відомості про даний факт внесені до ЄРДР за ч. 1 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі). Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Полтавським районним відділенням поліції Полтавського відділу поліції ГУ НП в області.

Наразі мати-вихователь забрала юнака, а дівчина поміщена до центру соціально-психологічної реабілітації Полтавської обласної ради.   

 

                                                                                      Прес-служба прокуратури Полтавської області

кількість переглядів: 3323