13.06.2018

Суд задовольнив позов Кобеляцької місцевої прокуратури про розірвання договору підряду, повернення авансу та стягнення штрафних санкцій

Господарський суд Полтавської області задовольнив позов Кобеляцької місцевої прокуратури, заявлений до одного з кременчуцьких товариств, про розірвання договору підряду, повернення 480 тис. грн. попередньої оплати та стягнення 300 тис. грн. штрафних санкцій. Про це повідомив заступник керівника Кобеляцької місцевої прокуратури Ігор Степаненко.

За словами прокурора, у липні 2017 року Глобинська центральна районна лікарня та ТОВ уклали договір про виконання робіт із реконструкції даху хірургічного корпусу лікарні. Роботи повинні були виконати протягом серпня-жовтня 2017 року. Їх загальна вартість становила 1,6 млн. грн. За умовами договору підрядник отримав авансовий платіж у розмірі 30% від загальної вартості, тобто 480 тис. грн. Водночас, незважаючи на це, товариство взяті на себе зобов’язання не виконало.   

Рішення суду поки що не набуло законної сили. До того ж стосовно посадових осіб підприємства триває досудове розслідування за фактом привласнення бюджетних коштів.

кількість переглядів: 423