09.08.2018

Прокуратура Полтавської області посилила боротьбу із незаконним гральним бізнесом, судитимуть організовану групу, яка надавала послуги з азартних ігор на території міста

Прокуратура Полтавської області затвердила та скерувала до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно організованої групи, члени якої обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. З ст. 28, ч. 1 ст. 203 КК України (зайняття гральним бізнесом, вчинене організованою групою).

Під час досудового розслідування встановлено, що 36-річна жінка спільно із двома своїми подругами вирішила заробити на незаконному гральному бізнесі. Зловмисниці підшукали жінку, яка перебувала у скрутному матеріальному становищі, і вмовили останню за грошову винагороду оформити на себе ФОП.

У подальшому, на одному з ринків міста, жінки орендували приміщення, в якому встановили обладнання для здійснення грального бізнесу.

Вказаний заклад працював цілодобово, клієнтів шукали серед знайомих, обіцяючи різні бонуси при здійсненні наступних ставок.

 

Під час санкціонованого обшуку правоохоронними органами виявлено та вилучено 10 комп’ютерів, чорнову бухгалтерію, грошові кошти у сумі 2 тисячі гривень.

Згідно із законом, до суб’єктів господарювання, які організовують і проводять на території України азартні ігри, застосовуються фінансові санкції відповідно до статті 203-2 КК України від 10 тисяч до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а прибуток від проведення такого «бізнесу» підлягає перерахуванню до Державного бюджету України.

Робота прокуратури Полтавської області у боротьбі із незаконним гральним бізнесом активізована.

Прес-служба

прокуратури Полтавської області

 

кількість переглядів: 513