13.09.2018

Органами прокуратури Полтавської області забезпечено участь у розгляді протоколу про вчинення адміністративного порушення, пов’язаного з корупцією вчинене депутатом Козельщинської районної ради – правопорушника визнано виним та призначено покарання

Установлено, що депутат Козельщинської районної ради, будучи суб’єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не подав щорічну декларацію у передбачений законодавством строк.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю).

За принципової позиції органів прокуратури депутата визнано винним у вчинені адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією та накладено стягнення у виді штрафу.

Прокуратура Полтавської області, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції, і надалі вживатиме заходи, направлені на притягнення до передбаченої законодавством відповідальності осіб, які вчинили  адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

 

 

Прес-служба

прокуратури Полтавської області

кількість переглядів: 408