16.10.2020

Кримінальні правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів – на Полтавщині судитимуть 8 учасників злочинної організації

Полтавська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно 8 осіб, яким інкримінують керівництво та участь у злочинній організації з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів та інших кримінальних правопорушень (ч. 1 ст. 255; ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 307; ч. 2 ст. 306; ч. 4 ст. 28, ч. 1 ст. 263 КК України в редакції 05.04.2001 року).

За даними слідства, колишній правоохоронець створив стійке ієрархічне об’єднання з метою противоправного збагачення шляхом незаконного придбання, зберігання, перевезення та продажу особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин. Для забезпечення стабільності його функціонування він залучив до діяльності людей, які мали дружні стосунки між собою, досвід, пов’язаний зі збутом наркотиків, широке коло покупців як серед наркозалежних, так і серед інших осіб. Для власного захисту обвинувачені використовували вогнепальну зброю без передбаченого законом дозволу.

Діяла організація упродовж червня 2019 – лютого 2020 років на території м. Кременчук Полтавської області. У справі встановлено 20 епізодів.

Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури
кількість переглядів: 198