Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
07.06.2024

На Полтавщині у практичну діяльність запроваджено пілотний проєкт щодо імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини. Організацію впровадження проєкту обговорено на нараді в прокуратурі (ФОТО)

Полтавська обласна прокуратура бере участь у пілотному проєкті щодо імплементації у практичну діяльність міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини.

Проєкт покликаний адаптувати кримінальний процес до потреб дітей, сприяти їхній реінтеграції та реабілітації. Він не містить нових норм, а лише адаптує національне законодавство до міжнародних вимог та формує оновлені підходи в роботі.

В основу пілотного проєкту покладено Дитиноцентризм, коли всі етапи кримінального провадження будуються навколо неповнолітнього, з урахуванням його інтересів, права на захист і допомогу.  

Проєкт запроваджено Офісом Генерального прокурора, Міністерством внутрішніх справ України, Міністерством юстиції України та Міністерством соціальної політики України.

Організацію впровадження та ефективність роботи проєкту на Полтавщині керівники правоохоронних та державних органів області обговорили на нараді, яка відбулася 7 червня в Полтавській обласній  прокуратурі під головуванням заступника керівника обласної прокуратури Іллі Титарчука.

 

У заході взяли участь заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко, начальник слідчого управління ГУНП в Полтавській області Сергій Рекун, начальник Центрально-Східного управління надання безоплатної правничої допомоги Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги Ігор Клименко, начальник філії ДУ «Центр пробації» в Полтавській області Станіслав Левченко, заступник директора Полтавського НДЕКЦ МВС України Олена Сахненко, начальники державних установ: «Полтавська установа виконання покарань (№23)» Михайло Череватий, «Кременчуцька виховна колонія» Олександр Сайко, а також керівники профільних підрозділів ПОВА, органів поліції, обласної та окружних прокуратур.

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 451