Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
05.07.2024

Службова недбалість зі збитками на понад 3,7 млн грн – судитимуть колишню службову особу КП ПОР «Полтававодоканал»

Полтавська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишньої службової особи комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал».

Їй інкримінують службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам та інтересам окремих юридичних осіб (ч. 2 ст. 367 КК України).

Досудовим розслідуванням жінка обвинувачується у неналежному виконанні своїх службових обов’язків під час укладення з товариствами-постачальниками наприкінці 2022 року договорів про закупівлю товарів за завищеними цінами. Йдеться про екскаватор гідравлічний з ковшем та відвалом, кран автомобільний.

Як наслідок, державним інтересам в особі Полтавської обласної ради та інтересам комунального підприємства спричинено понад 3 млн 700 тис. грн збитків. З метою їх відшкодування прокуратура до обвинуваченої пред’явила позовну заяву.   

Наразі жінка звільнена з роботи.

Слідчі дії у кримінальному провадженні здійснювалися ГУНП в Полтавській області, оперативний супровід – УСР в Полтавській області ДСР Національної поліції України.  

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури
кількість переглядів: 402