20.09.2017

На Полтавщині встановлена група осіб, які підозрюються в розбійному нападі на депутата Миргородської міськради (ФОТО)

Прокурор Полтавської області повідомив про підозру у вчиненні особливо тяжкого та тяжкого кримінальних правопорушень одному з депутатів Миргородської міської ради.  

Досудовим розслідуванням встановлено, що вночі, 12 липня 2017 року   зазначений громадянин разом зі спільниками, обравши місце для засідки, чекали на появу іншого депутата Миргородської міської ради, який їхав з роботи.

Діючи за заздалегідь розробленим планом, нападники побили потерпілого не лише руками, ногами, а й металевими бітами, а потім, заволодівши його особистими речами, з місця події зникли. Від отриманих травм чоловік невдовзі помер у лікарні.  

Наразі 3 особи повідомлені про підозру за ч. 4 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) та ч. 2 ст. 121 (умисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) КК України.

Октябрським районним судом Полтави 2 підозрюваним вже обрані запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, щодо депутата судовий розгляд триває.

 

 

                                                                                      Прес-служба прокуратури Полтавської області  

кількість переглядів: 1039