03.01.2019

Прокуратура Полтавської області повідомила про підозру службовій особі Громадського формування з охорони громадського правопорядку Лубенського району у розтраті державних коштів на суму 120 000 грн

У ході досудового розслідування встановлено, що керівник Громадського формування з охорони громадського правопорядку Лубенського району, будучи виконавцем рішення Лубенської райради щодо мобілізаційної підготовки району, зловживаючи службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, здійснив розтрату коштів, чим спричинив державі збитки на суму 120 тисяч гривень.

 

Так, службовець, вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо здійснення транспортних послуг, які фактично не надавались та оплати коштів за виконані роботи.

 

Відповідно до висновку судової економічної експертизи сума нанесених загальних збитків внаслідок невиконання договорів на надання транспортних послуг становить 120 тисяч грн.

 

Таким чином, державі, в особі Лубенської районної ради, завдано матеріальної шкоди на вказану суму.

 

За процесуального керівництва прокуратури Полтавської області службовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, вчинене повторно) КК України та за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

 

Досудове розслідування триває.

 

Підозрюваному загрожує позбавлення волі строком до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

 

 

Прес-служба

прокуратури Полтавської області

 

 

кількість переглядів: 411