02.05.2019

Прокуратура Полтавської області скерувала обвинувальний акт стосовно чоловіка, який здійснив незаконну порубку 30 дерев, спричинивши державі збитки на майже 400 000 грн

Досудовим розслідуванням установлено, що в січні поточного року, чоловік, перебуваючи в одному з сіл Кременчуцького району, не маючи лісорубного квитка/ордера на здійснення лісорубних робіт, незаконно, використовуючи дві бензопили, які заздалегідь взяв із собою, здійснив порубку сироростучих дерев породи ясен в кількості - 27 штук, гледигія - 2 штуки та 1 в’язу.

 

Згідно висновку інженерно-екологічної та економічної експертизи зловмисник спричинив істотну шкоду довкіллю, оскільки внаслідок рубки дерев погіршилися якість захисних, ґрунтозахисних та водоохоронних властивостей лісу, що в подальшому, у разі вітроломів та вітровалів, може негативно вплинути на інші насадження та може призвести до прискорення ерозії родючих ґрунтів.

 

Окрім цього, внаслідок  незаконної порубки 30 дерев державі спричинено збитки у сумі майже 400 000 гривень.

 

Прокуратурою Полтавської області затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно чоловіка за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 (незаконна порубка лісу) КК України.

 

Прес-служба

прокуратури Полтавської області

кількість переглядів: 1029