11.09.2019

За принципової позиції прокуратури Полтавської області засуджено до 13 років позбавлення волі чоловіка, який зґвалтував літню жінку

Встановлено, що чоловік незаконно проникнувши до будинку, в якому проживають особи похилого віку, а саме жінка 89 років у с. Олійники Новосанжарського району, із застосуванням погроз насильством, а також застосуванням насильства, яке виразилось у нанесенні ударів дерев’яним бруском в область голови та руками по обличчю, подолавши опір потерпілої, діючи повторно, вступив у насильницькі статеві зносини природнім способом, тобто скоїв зґвалтування. В послідуючому покинув господарство.

 

Згідно висновку судово-медичної експертизи у потерпілої були наявні  тілесні ушкодження, що за ступенем тяжкості відносяться до легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

 

Обвинувачений переховувався від органів досудового розслідування та суду та в подальшому був оголошений  у міжнародний розшук.  

                                                                            

За наполегливої позиції  прокуратури вироком Полтавського районного суду особу засуджено за сукупністю злочинів та вироків до 13 років позбавлення волі.

 

 

Прес-служба 

прокуратури Полтавської області 

кількість переглядів: 462