07.10.2019

Раніше судимому жителю Машівського району за незаконний збут наркотичних засобів загрожує до 10 років позбавлення волі

Машівським відділом Кобеляцької місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 35-річного жителя Машівського району за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 та ч. 2 ст. 309 КК України.

Зазначений громадянин уже притягувався до кримінальної відповідальності за злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, проте на шлях виправлення не став.  Так, на початку 2019 року прокуратура та поліція задокументували факти незаконного продажу наркотичних засобів: метамфетаміну та опію ацетильованого. А під час обшуку за місцем проживання вказаної особи виявили медичні шприци, в яких знаходилася рідина коричневого кольору. За висновками експертизи, вона містила опій ацетильований.

За скоєння цих злочинів найсуворіший вид покарання передбачений санкцією ч. 2 ст. 307 КК України – від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Довідково: ч. 2 ст. 307 КК України –  незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут наркотичних засобів, вчинений повторно;

ч. 2 ст. 309 КК України – незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчинені повторно, особою, яка раніше вчиняла злочини, передбачені ст. ст. 307, 317 КК України.   

 

 

Прес-служба прокуратури

Полтавської області

   

 

кількість переглядів: 526