14.05.2021

Незаконне виготовлення і переробка нафтопродуктів – викрито протиправну діяльність жителів Полтавської та Кіровоградської областей (ФОТО)

За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури викрито кількох осіб (жителів Полтавської та Кіровоградської областей) за підозрою у здійсненні незаконного виготовлення та переробки бензину і дизельного пального з подальшою реалізацією і документальним відображенням як неготових підакцизних товарів.

У ході обшуків в офісних приміщеннях і за місцями зберігання нафтопродуктів на території Полтавської та Кіровоградської областей виявлено документи фінансово-господарської діяльності, печатки, понад 26 т нафтопродуктів, майже 40 т бензину загальною орієнтовною вартістю близько 2 млн грн.  

   

Попередня кваліфікація кримінальних правопорушень – ч. ч. 1, 2 ст. 204,  ч. 3 ст. 212, ч. ч. 1, 2 ст. 366 КК України (незаконне виготовлення з метою збуту, зберігання, а також збут і транспортування із цією метою незаконно виготовленого пального; умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах; підроблення офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки). 

Заходи з викриття проведено спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби в Полтавській області, Управлінням стратегічних розслідувань в Полтавській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, Управлінням Служби безпеки України в Полтавській області.

Досудове розслідування триває. У кримінальному провадженні призначено відповідні експертизи.


Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури  
кількість переглядів: 700