07.07.2022

«Лабораторія» у підвалі будинку, де під час обшуку вилучено понад 28 кг канабісу. У виготовленні наркотичних засобів обвинувачують жителя Полтавського району (ФОТО)

Полтавською обласною прокуратурою передано до суду обвинувальний акт стосовно 47-річного жителя Полтавського району, якому інкримінують скоєння злочинів у сфері обігу наркотичних засобів.

За даними слідства, чоловік у підвалі будинку за місцем свого проживання облаштував «лабораторію», в якій кустарним способом вирощував рослини коноплі.  

Під час обшуку з «лабораторії» правоохоронцями вилучено понад 28 кг особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу, 6 кущів конопель, гроубокси, обладнання для крапельного поливу, вентилятори тощо. 

Також у ході особистого обшуку фігуранта у зовнішній кишені кофти виявлено паперовий згорток із канабісом. 

Дії особи кваліфіковано за ч. 3 ст. 307, ч. 1 ст. 309 та ч. 3 ст. 313 КК України (незаконні виготовлення, зберігання особливо небезпечних наркотичних засобів з метою збуту в особливо великих розмірах, зберігання особливо небезпечного наркотичного засобу без мети збуту, виготовлення та зберігання обладания, призначеного для виготовлення наркотичних засобів).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Полтавській області за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури.  

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури
кількість переглядів: 591