Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
22.09.2022

Земельна ділянка вартістю майже 38,5 млн грн. З метою її повернення закладу освіти Решетилівська окружна прокуратура звернулася з позовом до суду

Решетилівською окружною прокуратурою пред’явлено позовну заяву  щодо визнання недійсним договору про участь в організації досліджень та навчального співробітництва і повернення земельної ділянки одному із закладів загальної середньої освіти Нехворощанської сільської ради. Йдеться про 75 га землі вартістю майже 38,5 млн грн.

Вказану земельну ділянку для дослідних і навчальних цілей заклад освіти отримав у 2003 році на підставі Державного акта на право постійного користування землею.

Минулого року навчальний заклад та місцеве товариство терміном на 10 років уклали договір про участь в організації досліджень та навчального співробітництва. Однак прокуратура встановила – вказаний документ є прихованим договором оренди землі, зміст якого суперечить вимогам законодавства і не спрямований на реальне настання правових наслідків, що ним обумовлені, тобто сторони підписали удаваний правочин.  

Наразі позов перебуває на розгляді в Господарському суді Полтавської області.

Довідково: відповідно до ст. 235 Цивільного кодексу України удаваним є правочин, який вчинено сторонами для приховання іншого правочину, який вони насправді вчинили.

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури
кількість переглядів: 1025