Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
08.07.2024

Забруднення земельної ділянки поблизу Великого Тростянця – триває досудове розслідування (ФОТО)

Полтавська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 239 та ч. 2 ст. 364 КК України (забруднення земель речовинами, відходами внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для довкілля, та зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) – попередня правова  кваліфікація.

Йдеться про забруднення побічними продуктами тваринного походження, не призначеними для споживання, земельної ділянки площею майже 1,5 га, розташованої неподалік с. Великий Тростянець Полтавського району.

У рамках досудового розслідування проведено огляд території, де виявлено рештки великої рогатої худоби і 39 бирок, якими чіпують худобу.

Окрім цього, «на гарячому» викрито особу, яка на тракторі з причепом, вивезла на земельну ділянку з підприємства, що здійснює господарську діяльність у вказаному населеному пункті, побічні продукти тваринного походження.

Наразі триває процес ідентифікації тварин за виявленими бирками. Також відібрані зразки ґрунту, які направлені до Державної екологічної інспекції Центрального округу для дослідження і розрахунку заподіяної державі шкоди.

За місцем здійснення господарської діяльності та за юридичною адресою підприємства проведено обшуки. Аналізується вилучена документація.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Слідчі дії – ГУНП в Полтавській області, оперативний супровід УСР в Полтавській області ДСР Національної поліції України.  

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 110