Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
10.07.2024

Майже 44 млн грн відшкодовано до державного бюджету під час розслідування кримінального провадження

Службова особа одного з підприємств м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, що здійснює видобуток залізної руди, відшкодувала до державного бюджету майже 44 млн грн.

Указана сума – несплачена упродовж 2023-2024 років рентна плата за користування надрами.  

Після внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочатих слідчих дій за ч. 3 ст. 212 КК України (умисне ухилення від сплати податків, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах) службова особа відшкодувала завдану злочином шкоду. 

За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури досудове розслідування у кримінальному провадженні – ТУ БЕБ у Полтавській області.

Довідково: рентна плата - загальнодержавний податок, який справляється за користування надрами для видобування корисних копалин; за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин; за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України; за спеціальне використання води; за спеціальне використання лісових ресурсів; за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури  
кількість переглядів: 75