Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
06.05.2025

За домашнє насильство та крадіжки мешканець Полтави отримав покарання – 5 років позбавлення волі

За публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Полтавської окружної прокуратури мешканця Полтави визнано винним у домашньому насильстві та крадіжці, вчиненій повторно, в умовах воєнного стану (ст. 126-1, ч. 4 ст. 185 КК України). 

Йому призначене покарання у виді 5 років позбавлення волі.

У суді доведено, що чоловік систематично вчиняв домашнє насильство стосовно колишньої співмешканки та малолітнього сина. Він кричав, ображав нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою як жінці, так і дитині. Окрім цього, у квітні 2024 року він прийшов у квартиру, яку орендувала колишня співмешканка, та вкрав її ноутбук, який у подальшому здав у ломбард, а гроші витратив на власні потреби.

Також встановлено причетність особи до викрадення будівельних інструментів із гаража полтавки, яка найняла чоловіка для виконання ремонту.   

Свою вину у скоєному засуджений визнав. До набрання вироком законної сили він перебуватиме під вартою.

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури

 

 

кількість переглядів: 7