Прокурор Полтавської області

державний радник юстиції 3 класу

Чібісов Дмитро Олегович

 

Народився у грудні 1978 року.

У 2000 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою роботу в органах прокуратури розпочав з 2000 року. Працював слідчим, заступником прокурора району, міжрайонним прокурором, начальником відділів прокуратур регіонального рівня, заступником прокурора області, прокурором Чернігівської та Київської областей.

Наказом Генерального прокурора України від 19 липня 2018 року призначений прокурором Полтавської області.

Нагороди:

Відзначаючи сумлінне ставлення до виконання службових обовязків, оперативність у роботі, високі результати у службовій діяльності наказом Генеральної прокуратури України у 2014 році нагороджено Чібісова Дмитра Олеговича нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури».

Указом Президента України П. Порошенко у 2017 році прокурору Київської області присвоєно класний чин – державний радник юстиції 3 класу.

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відзначаючи значний внесок в утвердження справедливості та законності в Україні, відстоюванні прав і свобод людини та громадян у 2017 році нагородив прокурора Київської області, державного радника юстиції З класу Чібісова Дмитра Олеговича Орденом святого князя Володимира Великого III ступеня.

За співпрацю з Національною академією прокуратури України, сприяння в розвитку прокуратури, освіти і науково-практичної діяльності, а також з нагоди Дня науки, Дмитра Чібісова нагороджено відзнакою "Національна академія прокуратури України".

  


Перший заступник прокурора області

старший радник юстиції

Глушко Андрій Михайлович

 

Народився у 1984 році.

У 2006 році закінчив юридичний факультет Української академії банківської справи НБУ, у 2014 році з відзнакою закінчив Національну академію прокуратури України.

В органах прокуратури працює з грудня 2006 року.

Працював на посадах помічника прокурора м.Ромни прокуратури Сумської області, помічника прокурора Ковпаківського району м.Суми, прокурора відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Сумської області, старшим прокурором відділів Генеральної прокуратури України, прокурором відділу захисту інтересів держави та протидії корупції управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Головного управління захисту прав і свобод громадян, інтересів держави, нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією ГПУ, старшим слідчим в особливо важливих справах слідчого відділу (слідчого) управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України, начальником управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Київської області, заступником прокурора Полтавської області.

З вересня 2018 року призначений першим заступником прокурора Полтавської області.
 
 


Заступник прокурора області

старший радник юстиції

Галицький Олег Васильович

 

Народився у 1973 році в м. Тернопіль.

У 2000 році закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка.

В органах прокуратури працює з грудня 2000 року.

Працював на посадах помічника прокурора Кременецького та  Збаразького районів Тернопільської області, слідчого прокуратури Збаразького  району Тернопільської області, Тернопільським міжрайонним природоохоронним прокурором Тернопільської області, старшим помічником прокурора Тернопільської області з питань захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин,  начальником  відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Тернопільської області, старшим прокурором прокуратури Тернопільської області з питань захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері, Тернопільським міжрайонним прокурором з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, заступником прокурора Тернопільської області.

З  лютого 2018 року призначений заступником прокурора Полтавської області.

Нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».


 


Заступник прокурора області

радник юстиції

Грицак Олег Васильович

     

Народився у 1989 році.

В органах прокуратури працює з 2011 року.

Працював стажистом на посаді помічника прокурора Солом’янського району м.Києва, прокурором прокуратури Солом’янського району м.Києва, прокурором та старшим прокурором прокуратури Оболонського району м.Києва, заступником прокурора Святошинського району м.Києва, прокурором та старшим прокурором відділу військової прокуратури Центрального регіону України, начальником відділу прокуратури Київської області, заступником начальника управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Київської області.

З серпня 2018 року призначений заступником прокурора Полтавської області.