Інформація для учасників зборів прокурорів
прокуратури Полтавської області

21 лютого 2020 року о 11.00 годині відбудуться збори прокурорів прокуратури Полтавської області для обрання трьох делегатів на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів, яку скликано рішенням Ради прокурорів України від 10 лютого 2020 року № 29.

Для участі у зборах запрошуються усі прокурорські працівники прокуратури Полтавської області.

Місце проведення зборів – приміщення прокуратури Полтавської області (м. Полтава, вул. 1100-річчя Полтави, 7, актова зала на другому поверсі).

Початок реєстрації учасників зборів о 10.00 годині. Задля своєчасного відкриття зборів слід прибути завчасно.

Для проходження реєстрації необхідно пред’явити службове посвідчення.

Явка прокурорсько-слідчих працівників на збори є обов’язковою. Про поважні причини неможливості прибути на збори працівники мають завчасно повідомити безпосередніх керівників.

У зв’язку з викладеним, до 18 лютого 2020 року проводиться прийом документів від прокурорських працівників прокуратури Полтавської області, які бажають бути обраними 21 лютого 2020 року на зборах прокурорів прокуратури Полтавської області делегатами на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів.

Кандидатом у делегати на конференцію може бути будь-який прокурорський працівник прокуратури Полтавської області, котрий сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.

Ці особи мають до 18 години 18 лютого 2020 року подати до організаційного комітету з питань забезпечення проведення зборів прокурорів прокуратури Полтавської області інформаційну довідку про себе за встановленим зразком.

Прийом документів проводиться з 9.00 до 18.00 години (у робочі дні) за адресою: м. Полтава, вул. 1100-річчя Полтави, 7 (відділ організаційного та правового забезпечення прокуратури області).

У зв’язку з необхідністю забезпечення завчасного виготовлення бюлетенів для голосування прийом документів від кандидатів після встановленого строку не здійснюватиметься.

Зразок інформаційної довідки розміщений на веб-сайті Офісу Генерального прокурора (www.gp.gov.ua) у розділі «Позачергова всеукраїнська конференція прокурорів».

 

Організаційний комітет з питань забезпечення проведення
зборів прокурорів прокуратури Полтавської області