Інформація для учасників

 

 
зборів прокурорів
 
прокуратури Полтавської області
 

 

 

 

18 квітня 2017 року о 15 годині відбудуться збори прокурорів прокуратури Полтавської області для обрання трьох делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів.
 
Для участі у зборах запрошуються усі прокурори та слідчі прокуратури Полтавської області.
 
Місце проведення зборів – приміщення прокуратури Полтавської області  (актова зала 2 поверх).
 
Початок реєстрації учасників зборів о 14 год. 10 хв. Задля своєчасного відкриття зборів слід прибути завчасно.
 
Для проходження реєстрації необхідно пред’явити службове посвідчення.
 
Явка усіх прокурорів та слідчих прокуратури Полтавської області на збори є обов’язковою. Про поважні причини неможливості прибути на збори працівники мають завчасно повідомляти безпосередніх керівників.
 
 
 

 

 

 

 

 

Організаційний комітет

 

 
з питань забезпечення проведення
 
зборів прокурорів прокуратури області
 

Оголошення для прокурорських працівників прокуратури Полтавської області, які мають бажання бути обраними делегатами на всеукраїнську конференцію прокурорів

 

      До 14 квітня 2017 року проводиться прийом документів від прокурорських працівників прокуратури Полтавської області, які бажають бути обраними на зборах прокурорів прокуратури Полтавської області делегатами на всеукраїнську конференцію прокурорів.
 
      Кандидатом у делегати на конференцію може бути будь-який прокурорський працівник прокуратури Полтавської області, котрий сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.
 
      Ці особи мають до 18 години 14 квітня 2017 року подати до організаційного комітету з підготовки та проведення зборів прокурорів прокуратури Полтавської області інформаційну довідку про себе за встановленим зразком.
 
      Прийом документів проводитиметься з 9.00 до 18.00 години (у робочі дні) за адресою: м. Полтава, вул. 1100-річчя Полтави,7 (відділ організаційного та правового забезпечення).
 
      У зв’язку з необхідністю забезпечення завчасного виготовлення бюлетенів для голосування прийом документів від кандидатів після встановленого строку не здійснюватиметься.
 
      Збори прокурорів прокуратури Полтавської області відбудуться 18 квітня 2017 року.
 
      На збори запрошуються всі прокурорські працівники прокуратури  Полтавської області. Явка обов’язкова.
 
      Вимоги до кандидатів, які мають намір бути призначеними членами Ради прокурорів України чи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, перелік  документів та строки їх подачі розміщені на офіційному сайті Генеральної прокуратури України (www.gp.gov.ua) у розділі «Всеукраїнська конференція прокурорів».
 
 
 

Організаційний комітет з питань забезпечення проведення
зборів прокурорів прокуратури Полтавської області