Інформація для учасників зборів прокурорів
прокуратури Полтавської області

    

31 жовтня 2018 року о 10.00 годині відбудуться збори прокурорів прокуратури Полтавської області для обрання трьох делегатів на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів, яку рішенням Ради прокурорів України скликано на 20-21 грудня 2018 року.

Для участі у зборах запрошуються усі прокурорсько-слідчі працівники прокуратури Полтавської області.

Місце проведення зборів – приміщення прокуратури Полтавської області (м. Полтава, вул. 1100-річчя Полтави, 7, актова зала на другому поверсі).

Початок реєстрації учасників зборів о 9.00 годині. Задля своєчасного відкриття зборів слід прибути завчасно.

Для проходження реєстрації необхідно пред’явити службове посвідчення.

Явка прокурорсько-слідчих працівників на збори є обов’язковою. Про поважні причини неможливості прибути на збори працівники мають завчасно повідомити безпосередніх керівників.

У зв’язку з викладеним, до 24 жовтня 2018 року проводиться прийом документів від прокурорсько-слідчих працівників прокуратури Полтавської області, які бажають бути обраними 31 жовтня 2018 року на зборах прокурорів прокуратури Полтавської області делегатами на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів.

Кандидатом у делегати на конференцію може бути будь-який прокурорсько-слідчий працівник прокуратури Полтавської області, котрий сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.

Ці особи мають до 18 години 24 жовтня 2018 року подати до організаційного комітету з питань забезпечення проведення зборів прокурорів прокуратури Полтавської області інформаційну довідку про себе за встановленим зразком.

Прийом документів проводиться з 9.00 до 18.00 години (у робочі дні) за адресою: м. Полтава, вул. 1100-річчя Полтави, 7 (відділ організаційного та правового забезпечення прокуратури області).

У зв’язку з необхідністю забезпечення завчасного виготовлення бюлетенів для голосування прийом документів від кандидатів після встановленого строку не здійснюватиметься.

Зразок інформаційної довідки розміщений на веб-сайті Генеральної прокуратури України (www.gp.gov.ua) у розділі «Всеукраїнська конференція працівників прокуратури».

 

Організаційний комітет з питань забезпечення проведення
зборів прокурорів прокуратури Полтавської області