ІНФОРМАЦІЯ
про окружні прокуратури Полтавської області
Відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» від 19.09.2019 № 113-ІХ, Закону України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 № 1697-VII, наказом Генерального прокурора від 17.02.2021 № 39 затверджено перелік і територіальну юрисдикцію окружних прокуратур.
Днем початку роботи окружних прокуратур наказом Генерального прокурора від 17.02.2021 № 40 визначено 15.03.2021.
На території Полтавської області функціонує 7 окружних прокуратур:
Глобинська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Глобиному), до структури якої входить Козельщинський відділ.
Юрисдикція: Кременчуцький район у межах: Глобинської міської, Градизької, Козельщинської, Новогалещинської, Семенівської селищних, Оболонської сільської територіальних громад.
 
Диканська окружна прокуратура (з місцем розташування у селищі міського типу Диканьці), до структури якої входять Зіньківський, Котелевський і Чутівський відділи.
Юрисдикція: Полтавський район у межах: Великорублівської сільської, Диканської, Котелевської, Опішнянської, Скороходівської, Чутівської селищних, Зіньківської міської територіальних громад.
 
Кременчуцька окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Кременчуку), до структури якої входить Горішньоплавнівський відділ.
Юрисдикція: Кременчуцький район у межах: Горішньоплавнівської, Кременчуцької міських, Кам’янопотоківської, Омельницької, Піщанської, Пришибської сільських територіальних громад.
 
Лубенська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Лубни), до структури якої входять Оржицький, Пирятинський і Хорольський відділи.
Юрисдикція: Гребінківська, Лубенська, Пирятинська, Хорольська міські, Новооржицька, Оржицька, Чорнухинська селищні територіальні громади.
 
Миргородська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Миргороді), до структури якої входять Гадяцький, Лохвицький і Шишацький відділи.
Юрисдикція: Білоцерківська, Великобудищанська, Великосорочинська, Краснолуцька, Лютенська, Петрівсько-Роменська, Сенчанська, Сергіївська сільські, Великобагачанська, Гоголівська, Комишнянська, Ромоданівська, Шишацька селищні,  Гадяцька, Заводська, Лохвицька, Миргородська міські територіальні громади.
 
Полтавська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Полтаві).
Юрисдикція: Полтавський район у межах: Коломацької, Мачухівської, Новоселівської, Щербанівської, Терешківської сільських, Полтавської міської територіальних громад.
 
Решетилівська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Решетилівці), до структури якої входять  Карлівський, Кобеляцький і Новосанжарський відділи.
Юрисдикція: Полтавський район у межах: Білицької, Машівської, Новосанжарської селищних, Драбинівської, Ланнівської, Мартинівської, Михайлівської, Нехворощанської сільських,  Карлівської, Кобеляцької, Решетилівської міських територіальних громад.
        
Найменування органу прокуратури
Керівник
Адреса, у т.ч. електронної пошти для відомчого листування
Номер телефону
Глобинська окружна прокуратура
Хатьонка Валерій Володимирович
вул. Центральна, буд. 191, смт. Глобине, Полтавська обл., 39000 
(05365) 2-44-59
Диканська окружна прокуратура
Рябовол Олександр Олександрович
вул. Незалежності, буд. 64-А, смт. Диканька, Полтавська обл., 38500
(05351) 9-24-11
Кременчуцька окружна прокуратура
Лапко
Андрій Олександрович
просп. Свободи, буд. 4-А, м. Кременчук, Полтавська обл., 39600
(0536)
73-14-28
 
Лубенська окружна прокуратура
Кінаш Іван Павлович
вул. Старо-Троїцька, буд. 13, м. Лубни, Полтавська обл., 37500
(05361) 6-30-11
6-30-10
6-35-17
Миргородська окружна прокуратура
Шикунов
Сергій Петрович
вул. Кашинського, буд. 1, м. Миргород, Полтавська обл., 37601
(05355)
5-25-26
Полтавська окружна прокуратура
Кувшинов Олексій Дмитрович
вул. Ляхова, буд. 1, м. Полтава, 36003
 
Решетилівська окружна прокуратура
Сагайдачний Іван
Сергійович
вул. Покровська, буд. 22, м. Решетилівка, Полтавська обл., 38400 
(05363) 2-11-31
 
 
Громадяни можуть звертатися зі своїми зверненнями до органів прокуратури за місцем праці та проживання як до окружних прокуратур, так і до їх відділів, які розміщуються в адміністративних приміщеннях прокуратур у зазначених вище містах та селищах.
 
*** Інформація про електронні поштові адреси окружних прокуратур, номери телефонів «гарячої лінії», а також обов’язкові реквізити до звернень, перелік питань, вирішення яких належить до повноважень органів прокуратури,  викладені у рубриці: «ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» ТА ЕЛЕКТРОННА ПОШТОВА АДРЕСА ДЛЯ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН»