06.11.2018

За матеріалами прокуратури Полтавської області розглянуто протокол та притягнуто до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією державного службовця Козельщинської РДА

За матеріалами прокуратури Полтавської області судом розглянуто протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією про порушення вимог і фінансового контролю державним службовцем Козельщинської районної державної адміністрації.

 

Так, встановлено, що державний службовець, у порушення вимог ст.45 Закону України «Про запобігання корупції», не подав електронну декларацію за 2017 рік у передбачений законом строк.

 

При безпосередній участі органів прокуратури вказану особу визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення  та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

 

Прокуратура Полтавської області, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції, і надалі вживатиме заходи, направлені на притягнення до передбаченої законодавством відповідальності осіб, які вчинили  адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

 

 

Прес-служба

прокуратури Полтавської області

кількість переглядів: 382