12.08.2019

За апеляційної скарги прокуратури Полтавської області взято під варту 3 чоловіків, підозрюваних у розбійному нападі на фермерське господарство та завдання останньому збитків на майже півмільйона грн

Троє чоловіків у квітні поточного року здійснили розбійний напад на охоронця складського приміщення фермерського господарства, а потім заволоділи посівним матеріалом насіння соняшника та кукурудзи на загальну суму майже 500 000 грн.

 

За процесуального керівництва прокуратури Полтавської області зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 (розбій) КК України.

 

У подальшому, прокуратурою скеровано клопотання до суду щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, проте судом обрано домашній арешт. Не погоджуючись із вказаним судовим рішенням прокуратура внесла апеляційну скаргу.

 

Судом апеляційної інстанції враховано докази сторони обвинувачення та підозрюваних заарештовано в залі судового засідання терміном на 2 місяці.

 

Досудове розслідування у 

провадженні триває.

 

 

Прес-служба 

прокуратури Полтавської області 

кількість переглядів: 1175