12.08.2019

За матеріалами прокуратури Полтавської області депутата Яхниківської сільської ради Лохвицького району покарано за адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією

За матеріалами прокуратури судом розглянуто протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, про порушення вимог фінансового контролю (ч.2 ст. 172-6 КУпАП) депутатом Яхниківської сільської ради Лохвицького району Полтавської області. 

 

Згідно матеріалів справи встановлено, що вказаною особою не подано до Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, повідомлення про суттєві зміни у майновому стані після набуття права власності на транспортний засіб вартістю 120 тисяч гривень. 

 

За безпосередньої участі прокуратури депутата визнано винним та притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу.

 

Прокуратура Полтавської області, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції, і надалі вживатиме заходи, спрямовані на притягнення до відповідальності осіб, які вчинили адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.  

 

 

 

Прес-служба

прокуратури Полтавської області

кількість переглядів: 964