20.03.2020

Прокуратура спільно з правоохоронцями викрили 2 поліцейських, які підозрюються в одержанні неправомірної вигоди за видачу дозвільних документів на зброю (ФОТО)

Прокуратура Полтавської області спільно з Територіальним управлінням ДБР, розташованого у м. Полтава, за оперативного супроводу Управління СБУ в Дніпропетровській області викрили в один день одразу 2 інспекторів з контролю обігу зброї у сфері дозвільної системи ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області за підозрою в одержанні неправомірної вигоди на загальну суму 750 доларів США.

За версією слідства, обидва правоохоронці за 350 та 400 доларів погодилися "допомогти" 2 жителям Дніпропетровщини, які не мали права на придбання та зберігання травматичної зброї, отримати такі дозволи.

 

 

Вказані особи затримані. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру та обрання запобіжних заходів.

 

Опрацьовується версія систематичності вказаних дій, аналізуються вилучені документи, встановлюється причетність інших службових осіб.

 

Досудове розслідування у кримінальних провадженях триває за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, за попередньою змовою групою осіб).

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вина не буде доведена в законному порядку і встановлена обвинувальним вироком суду.

 

Прес-служба прокуратури
Полтавської області
кількість переглядів: 801