09.09.2020

7 тис доларів США за вплив на слідчого – судитимуть експрокурора Дніпропетровської місцевої прокуратури

Прокуратурою Полтавської області направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього прокурора Дніпропетровської місцевої прокуратури за фактом одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

За даними слідства, за 7 тис. доларів США прокурор обіцяв громадянці вплинути на прийняття слідчими одного з відділень поліції Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області рішення про закриття кримінального провадження стосовно неї.

Затримали прокурора 23 квітня 2020 року за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало територіальне управління ДБР, розташованого у місті Полтаві, за процесуального керівництва прокуратури Полтавщини.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба прокуратури
Полтавської області
кількість переглядів: 237