Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
09.02.2022

Засмічення земельної ділянки та самовільне використання водних ресурсів на понад 2,4 млн грн – підозрюють директора комунального підприємства (ФОТО)

Директору комунального підприємства повідомлено про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення з використанням службового становища та зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. ч. 2, 3 ст. 240 та ч. 2 ст. 364 КК України). 

За даними слідства, упродовж вересня 2019 - травня 2021 років директор організував самовільне зайняття та нецільове використання земельної ділянки, розташованої на території Кобеляцького лісництва. На площі понад 1,3 га без спеціального дозволу було знято родючий шар ґрунту, куди працівники підприємства вивозили побутові відходи. Унаслідок таких дій здійснено засмічення земельної ділянки лісового фонду зі збитками на понад 700 тис. грн.  

Також протягом січня 2018 – серпня 2021 років директор за відсутності спеціального дозволу на користування надрами організував забір води з 13 підземних водних свердловин, розташованих у місті Кобеляки. Унаслідок самовільного використання водних ресурсів державі завдано понад 1 млн 750 тис. грн збитків.

Відповідно до висновків судово-економічних експертиз своїми діями підозрюваний спричинив державним інтересам збитки на загальну суму понад 2,4 млн грн. 

За процесуального керівництва Решетилівської окружної прокуратури досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється відділенням поліції № 2 Полтавського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Слідчі та процесуальні дії тривають.

 

Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури
кількість переглядів: 1254