Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
06.05.2022

Пожежа у приміщенні колишнього полтавського кінотеатру – підозрюваного затримано та обрано запобіжний захід

Сьогодні, 6 травня, у рамках розслідування кримінального провадження за фактом пожежі у приміщенні колишнього кінотеатру ім. І. Котляревського затримано підозрюваного – директора одного з полтавських товариств.  

За клопотанням слідчого та прокурора Октябрським районним судом Полтави йому обрано запобіжний захід - нічний домашній арешт.

Зазначена ухвала винесена судом всупереч позиції сторони обвинувачення, яка наполягала на обранні особі запобіжного заходу у виді тримання під вартою з альтернативою внесення застави на понад 30 млн грн (тобто на суму матеріальних збитків, завданих злочином Полтавській територіальній громаді). Тож вказане рішення суду прокуратура оскаржуватиме в апеляційній інстанції.

Нагадаємо, внаслідок пожежі, що сталася 9 грудня 2020 року, вогнем знищено пам’ятку архітектури місцевого значення – будинок Полтавського дворянського зібрання, в якому в останні роки розміщувався кінотеатр.

За результатами судової комплексної пожежно-технічної, будівельно-технічної та мистецтвознавчої експертизи у січні цього року директору товариства, яке фактично використовувало вказане приміщення, заочно повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 270 та ч. 2 ст. 382 КК України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної та техногенної безпеки, яке спричинило виникнення пожежі, якою заподіяно майнову шкоду в особливо великому розмірі, та умисне невиконання рішення і постанови суду, що набрали законної сили, вчинене службовою особою).

Із 17 січня підозрюваний перебував у розшуку.

Наразі слідчі дії тривають. Їх здійснює Полтавське районне управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області за процесуального керівництва Полтавської окружної прокуратури. 

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 1681