Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
16.05.2024

Стоп наркотики. У Кременчуці на 9 років засудили чоловіка, який у квартирі виготовляв амфетамін та зберігав канабіс (ФОТО)

За публічного обвинувачення Кременчуцької окружної прокуратури мешканця Львівської області, який тимчасово проживає в Кременчуці, визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

Йому призначено покарання – 9 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Прокурором у суді доведено, що чоловік у квартирі, яку винаймав у Кременчуці, з метою збуту виготовляв психотропну речовину амфетамін та для власного вживання зберігав особливо небезпечні наркотичні засоби канабіс та екстракт канабісу.

У січні 2023 року під час обшуку в житловому приміщенні правоохоронці виявили та вилучили понад 80,5 г амфетаміну, майже 2 кг прекурсору фенілнітропропену, що є особливо великими розмірами, канабіс та екстракт канабісу загальною масою майже 14 г, а також обладнання для виготовлення заборонених речовин.

 

 

Чоловіка засуджено за незаконні виготовлення та зберігання з метою збуту психотропної речовини в особливо великих розмірах, придбання та зберігання без мети збуту наркотичних засобів, придбання та зберігання прекурсору з метою його використання для виготовлення психотропної речовини в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307, ч. 1 ст. 309, ч. 3 ст. 311 КК України).

До набрання вироком законної сили особа перебуватиме під вартою.

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 518