Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
03.02.2025

Жінку, яка обікрала благодійну кав’ярню, засудили за ще один злочин

За публічного обвинувачення Полтавської окружної прокуратури місцеву жительку визнано винною у шахрайстві, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 190 КК України). 

Йдеться про подію, що сталася у грудні 2023 року на вул. Миру у Полтаві.

Жінка підійшла до незнайомого чоловіка та під вигаданим приводом попросила мобільний, щоб подзвонити. Отримавши телефон, із місця події зникла.

Полтавка неодноразово притягувалася до кримінальної відповідальності за умисні корисливі злочини. Вказане кримінальне правопорушення скоїла, маючи незняту та непогашену судимість.

За скоєне вироком суду її позбавили волі на 2 роки.

Водночас суд врахував, що у червні 2024 року в Полтаві вона обікрала благодійну кав’ярню, викравши майже 6 тис. грн, зібраних волонтерами на потреби ЗСУ, та наразі відбуває покарання.

Тож на підставі ч. 4 ст. 70 КК України за сукупністю кримінальних правопорушень жінці призначене остаточне покарання у виді 5 років 3 місяців позбавлення волі. 

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 123