Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
21.03.2025

Обікрав співмешканку та здійснив розбійні напади на магазини – у Кременчуці засудили місцевого жителя (ФОТО)

Прокурори Кременчуцької окружної прокуратури підтримали публічне обвинувачення стосовно 41-річного місцевого жителя.

Чоловіка засуджено на 8 років позбавлення волі з конфіскацією 1/3 частини належного йому майна за крадіжку і розбої, вчинені в умовах воєнного стану, та придбання, носіння і зберігання вибухового пристрою без передбаченого законом дозволу (ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 187, ч. 1 ст. 263 КК України).

Доведено, що у листопаді 2024 року чоловік викрав із квартири співмешканки побутову техніку, а в грудні здійснив розбійні напади на два магазини в Кременчуці.

Зокрема, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, він зайшов до магазину, розташованого на проспекті Лесі Українки та, погрожуючи продавчині застосуванням гранати РГН, заволодів кількома товарами. Через годину вчинив аналогічні дії в магазині на вулиці Молодіжній.

Після скоєного чоловік заховав гранату в клумбі, неподалік місця проживання. Через кілька годин його затримали правоохоронці.

Свою вину у злочинах кременчуківець визнав. До набрання вироком законної сили він перебуватиме під вартою.

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури
кількість переглядів: 100