18.09.2018

За принципової позиції прокуратури Полтавської області колишнього заступника директора Коледжу Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського визнано винним та покарано за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією

Колишній заступник директора Коледжу Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського, будучи суб’єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не подав щорічну декларацію за 2017 рік у передбачений законодавством строк.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю).

За наполегливої позиції органів прокуратури екс-заступника директора визнано винним у вчинені адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією та накладено стягнення у виді штрафу.

Прокуратура Полтавської області, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції, і надалі вживатиме заходи, направлені на притягнення до передбаченої законодавством відповідальності осіб, які вчинили  адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

 

 

Прес-служба

прокуратури Полтавської області

кількість переглядів: 1888