19.11.2018

Прокуратурою Полтавської області скеровано обвинувальний акт стосовно екс-керівника Глобинської РДА, який зловживаючи службовим становищем незаконно приватизував понад 1 га землі державної форми власності на померлу родичку, а потім від імені небіжчиці подарував земельну ділянку своїй матері

Органами прокуратури Полтавської області затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно одного з колишніх керівників Глобинської районної державної адміністрації за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах), ч.4 ст.358 (використання завідомо підробленого документа), ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Досудовим розслідуванням установлено, що у 2016 році, обіймаючи керівну посаду у Глобинській РДА, посадовець, зловживаючи владою та службовим становищем, незаконно приватизував понад 1 га землі державної форми власності на померлу бабусю, а потім від її імені подарував земельну ділянку своїй матері.

Внаслідок вказаних дій порушено вимоги Земельного кодексу України, а державі завдано майже 200 тисяч гривень збитків. Наразі на земельну ділянку накладено арешт.

Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років із конфіскацією майна.

Прес-служба

прокуратури Полтавської області

 

 

кількість переглядів: 955