21.11.2018

За наполегливої позиції прокуратури Полтавської області держпідприємством сплачено майже 185 тисяч гривень збитків, завданих Лісовому фонду України внаслідок незаконної порубки дерев

Установлено, що посадовими особами ДП «Пирятинське лісове господарство» виявлено незаконну рубку 19 дерев в адміністративних межах Кізлівської сільської ради Чорнухинського району.

 

Внаслідок вказаних протиправних дій загальна сума заподіяної шкоди становить майже 185 тисяч гривень.

 

Відповідно до вимог чинного законодавства, обов’язок із забезпечення охорони, захисту лісових насаджень покладено на лісокористувачів, які повинні нести відповідальність за незабезпечення охорони та захисту лісів від незаконної порубки та пошкодження дерев.

 

Таким чином, ДП «Пирятинське лісове господарство» мало відшкодувати до бюджету завдані збитки, проте кошти так і не були сплачені.

 

Прокуратура Полтавської області звернулась до суду з позовною вимогою стягнути з ДП «Пирятинське лісове господарство» майже 185 тисяч гривень збитків. Верховний Суд задовольнив вимоги прокуратури у повному обсязі.

У листопаді поточного року, у зв’язку зі сплатою ДП «Пирятинське лісове господарство» заподіяної шкоди Лісовому фонду України, постановою державного виконавця закінчено виконавче провадження.

 

Прес-служба

прокуратури Полтавської області

 

 

кількість переглядів: 446