31.01.2019

Завдяки вжитим заходам органів прокуратури Полтавської області протягом минулого року до дисциплінарної відповідальності притягнуто 200 посадових осіб виправних установ, звільнено 49 осіб, яких незаконно утримували у так званому реабілітаційному центрі

Органами прокуратури Полтавської  області постійно вживаються заходи щодо нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру.

 

Прокурорами забезпечено належний нагляд за додержанням законів щодо надання медичної допомоги в установах виконання покарань. Рівень смертності в’язнів зменшено з 15 осіб до 9.

 

Відсоток залучення засуджених до оплачуваних робіт та їхня середня заробітна плата є одними з найвищих у державі. Заборгованість із виплати заробітної плати звільненим засудженим відсутня.

 

За прокурорського реагування звільнено 49 осіб, яких незаконно утримували у так званому реабілітаційному центрі в м. Полтава. Відомості за вказаним фактом внесено до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 146 (незаконне позбавлення волі) КК України. На даний час у кримінальному провадженні досудове розслідування триває.

 

За результатами проведених перевірок начальникам виправних установ внесено 374 вказівок. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 200 посадових осіб. Звільнено 3 незаконно утримуваних осіб із дисциплінарних приміщень, скасовано та приведено у відповідність 5 незаконних актів, у тому числі 12 – за апеляційними скаргами.

 

 

Прес-служба

прокуратури Полтавської області

 

 

кількість переглядів: 1020