Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
09.04.2019

За матеріалами прокуратури Полтавської області проректора Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського покарано за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією

Згідно матеріалів справи проректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, будучи суб’єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані.

Судом розглянуто протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачені ч.2 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, складені за матеріалами прокуратури.

За безпосередньої участі прокуратури особу визнано винною та притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу.

Прокуратурою, з метою встановлення причин і умов, що сприяли вчиненню пов’язаного з корупцією правопорушення, ректору Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського внесено подання для ініціювання проведення службового розслідування за даним фактом.

Робота на вказаному напрямку триває.

 

Прес-служба
прокуратури Полтавської області
кількість переглядів: 2703