14.08.2019

Прокуратура Полтавської області вимагає повернути державі земельну ділянку водного фонду в межах річки с.Гожули, яку незаконно надано у приватну власність

Установлено, що у 2008 році рішенням Гожулівської сільської ради Полтавського району затверджено технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку фізичній особі для ведення особистого селянського господарства та передано безоплатно у приватну власність земельну ділянку загальною площею 0,6 га.

 

Втім, установлено, що земельна ділянка відноситься до земель водного фонду, оскільки знаходиться в прибережно-захисній смузі  і її передача у власність суперечить нормам як земельного, так і водного законодавства. 

 

Відповідно до норм Земельного кодексу України землі водного фонду комунальної власності не можуть передаватися у приватну власність.

 

Реагуючи на виявлені порушення органи прокуратури Полтавської області звернулись до суду з вимогою повернути вказані землі до державної власності.

 

 

 

 

Прес-служба

прокуратури Полтавської області

кількість переглядів: 1052