08.10.2019

За наполегливої позиції Полтавської місцевої прокуратури рецидивіст отримав суворіше покарання

Вироком Октябрського районного суду Полтави від 21 вересня 2018 року 35-річний уродженець Дніпропетровської області був визнаний винним у розбої, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 187 КК України), та засуджений до 7 років позбавлення волі з конфіскацією половини належного йому майна.

Не погодившись із таким рішенням, Полтавська місцева прокуратура оскаржила його до вищої інстанції. Полтавський апеляційний суд взяв до уваги аргументи прокуратури. Вони полягали в тому, що Октябрський районний суд не повною мірою врахував, що обвинувачений свою вину у  злочині визнав лише частково, намагався уникнути кримінальної відповідальності, раніше вчиняв аналогічні тяжкі та особливо тяжкі корисливі злочини, поєднані із насильством, за які відбував покарання. А цей напад скоїв через незначний час після звільнення із місць позбавлення волі. Також поза увагою місцевого суду залишилася поведінка обвинуваченого – він чинив тиск на потерпілу з метою зміни нею показань.

З огляду на викладене, Полтавський апеляційний суд постановив новий вирок, яким засудив вищевказаного громадянина до 9 років та 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

 

Нагадаємо, у листопаді 2016 року засуджений, маючи не зняту та не погашену судимість за розбій, на вул. Європейській у Полтаві напав і побив 24-річну жінку, спричинивши їй легкі тілесні ушкодження. Окрім цього, погрожуючи насильством, вкрав майже 5 тисяч гривень.

 

 

Прес-служба прокуратури
Полтавської області
  
кількість переглядів: 531