16.04.2021

За розбійний напад на неповнолітню дитину жителя Кременчука позбавлено волі на 8 років

Кременчуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно місцевого жителя та доведено його вину у скоєнні тяжкого злочину з корисливих мотивів із застосуванням насильства, небезпечного для життя та здоров`я особи, яка зазнала нападу.

Йдеться про подію, що сталася 20 вересня минулого року у Кременчуці, у пров. Героїв Бреста, близько 12 год. 15 хв.

Установлено, що чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, підбіг до 14-річної дівчини, яка розмовляла по мобільному телефону, і вдарив по голові пустою пляшкою від спиртного напою, після чого намагався заволодіти сумочкою з особистими речами дитини, але, отримавши опір, вирвав із рук неповнолітньої телефон вартістю понад 7,5 тис. грн і намагався втекти. Наздогнали зловмисника небайдужі перехожі.

Обвинуваченому 51-рік, він ніде не працює і вже не вперше притягується до кримінальної відповідальності. Так, у 2013 році в одній із крамниць чоловік заволодів 6 тис. грн., інший магазин намагався пограбувати, але не довів злочин до кінця через затримання очевидцем.

На підставі зібраних доказів: проведених експертиз, слідчих експериментів, показань потерпілих і свідків за розбій, вчинений особою, яка раніше вчинила розбій (ч. 2 ст. 187 КК України), Автозаводським районним судом Кременчука чоловіку призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна. Також  судом стягнуто завдану потерпілій стороні моральну і матеріальну шкоду на загальну суму понад 32 тис. грн.  

До набрання вироком законної сили особа перебуватиме під вартою.


Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 787