Контраст contrast
Шрифт . . Очистити
Сховати налаштування
 
03.08.2021

У рамках досудового розслідування кримінального провадження на самовільну прибудову та тимчасову споруду до приміщення коледжу накладено арешт (ФОТО)

Полтавською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом самовільної прибудови до приміщення Полтавського кооперативного коледжу, розташованого на вул. Небесної Сотні. Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення – ч. 3 ст. 197-1 КК України (самовільне будівництво будівель або споруд).

У рамках досудового розслідування за клопотаннями слідчого, погодженими з прокурором, Октябрським районним судом Полтави на прибудову у дворі навчального закладу та тимчасову споруду у вигляді металевих конструкції, розміщену впритул до фасаду коледжу, накладено арешт з позбавленням права відчуження, розпорядження та використання.

     

Наразі у кримінальному провадженні проводяться судово-мистецтвознавчі та будівельно-технічна експертизи.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Полтавським районним управлінням поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області.  

До відома: розпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації від 16 липня цього року затверджено Перелік об’єктів культурної спадщини, до якого внесено приміщення Полтавського кооперативного коледжу. Будівля отримала статус щойно виявленого об’єкта історії та архітектури – Торгівельний будинок.

 

Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 2756