15.09.2021

Результати проведених співбесід з кандидатами на вакантні посади в Полтавській обласній прокуратурі

Результати проведених співбесід з кандидатами на вакантні посади в Полтавській обласній прокуратурі
 
          Кадровою комісією з добору на вакантні посади прокурорів Полтавської обласної прокуратури у порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня (далі – Комісія) проведено другий етап добору – співбесіди з кандидатами допущеними до його проведення.
 
        На засіданні кадрової комісії 01.10.2021 проведено співбесіди з кандидатами та виставлені ЗАГАЛЬНІ БАЛИ за її результатами, які затверджені відповідним рішенням комісії.
 
    Відповідно до  розділу VІІІ Порядку переведення прокурора до органу прокуратури вищого рівня, затвердженого наказом Генерального прокурора від 16.09.2021 № 454 у разі наявності обставин, які не досліджувалися Комісією під час проходження кандидатом будь-якого етапу добору та могли вплинути на кількість набраних ним загальних балів, такі бали за підсумками кожного з етапів добору можуть бути предметом оскарження.
 
       Скарга подається особисто кандидатом до Комісії або на її електронну пошту не пізніше 5 робочих днів від дня оприлюднення загальних балів за підсумком кожного з етапів.
 
      У разі надсилання на електронну пошту Комісії документи оформлюються за правилами, визначеними у пунктах 2, 3 розділу IV цього Порядку.
 
      Скарги розглядаються на засіданні Комісії впродовж 5 робочих днів після закінчення строку на їх подання з прийняттям рішень про задоволення або відмову в задоволенні.
 
      Про прийняте рішення письмово повідомляється кандидат шляхом направлення листа на електрону пошту, вказану ним у заяві.
 
    Повторні скарги та від інших осіб, а також подані з порушенням установленого строку та порядку не приймаються і не розглядаються.
 
     Адреса електронної пошти Комісії: dobir@pol.gp.gov.ua.

кількість переглядів: 2200