16.09.2021

Під головуванням керівника Полтавської обласної прокуратури Антона Столітнього відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів області (ФОТО)

У четвер, 16 вересня цього року, під головуванням керівника Полтавської обласної прокуратури Антона Столітнього проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів області, на якій обговорено стан протидії злочинності, захисту осіб, суспільства та держави від злочинних посягань.

Захід проведено за участі голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова, першого заступника голови Полтавської обласної ради Олександра Лемешка, начальника Управління Служби безпеки України в Полтавській області Євгена Борзілова, тимчасово виконувача обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області Артема Родигіна, заступника директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, Володимира Шилова, тимчасово виконувача обов’язків начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області Сергія Левченка, очільників інших правоохоронних органів регіону, а також окремих органів державного нагляду (контролю), керівників окружних прокуратур і територіальних органів поліції.

        

На нараді наголошувалося, що цьогоріч досягнуто позитивних зрушень у протидії злочинності – її рівень знизився на 17%, серед неповнолітніх – на понад 60%.

Спільними зусиллями правоохоронців знешкоджено 20 організованих груп, які вчиняли розбої, шахрайства, виготовлення і збут наркотиків та інші особливо тяжкі та тяжкі злочини. За результатами досудового розслідування до суду передано обвинувальні акти щодо 17 таких груп, зокрема 4 – у паливно-енергетичному та 2 – агропромисловому комплексах.

На пріоритетних напрямах до суду направлено 50 обвинувальних актів  про  корупційні правопорушення, 24 – щодо земельних правовідносин, 23 – у бюджетній сфері, 26 – про незаконні порубки та 63 – про незаконний вилов риби.

У сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів викрито 734 кримінальні правопорушення, з яких 174 факти їх збуту. Знешкоджено 4 організованих групи, з яких 2 «нарколабораторії», що здійснювали виготовлення та збут наркотичних засобів, зокрема через мережу Інтернет.

За результатами обговорення, з урахуванням окреслених векторів, на нараді узгоджено заходи, направлені на підвищення ефективності протидії злочинності, захисту осіб, суспільства та держави від злочинних посягань.

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури
кількість переглядів: 1163