Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
26.11.2021

Звільнення з «рабства» - на Полтавщині незаконно використовували працю людей (ФОТО)

Правоохоронцями Полтавщини звільнено чоловіка та жінку, яких незаконно утримували на території приватного домогосподарства у місті Кременчук.

Власникові будинку повідомлено про підозру у передачі людини, вчиненої з метою експлуатації, з використанням примусу, обману та уразливого стану (ч. 1 ст. 149 КК України).   

Зокрема, підозрюваний заманював додому осіб без постійного місця проживання, поселяв у гаражі та використовував їхню працю, а також надавав у трудову експлуатацію знайомим, обіцяючи у подальшому виплатити гроші.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Також встановлюються інші особи, причетні до скоєння злочину.

За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури досудове розслідування здійснюється Головним управлінням Національної поліції в Полтавській області.

Довідково: відповідно до Кримінального кодексу України під уразливим станом особи слід розуміти зумовлений фізичними чи психічними властивостями або зовнішніми обставинами стан особи, який позбавляє або обмежує її здатність усвідомлювати свої дії (бездіяльність) або керувати ними, приймати за своєю волею самостійні рішення, чинити опір насильницьким чи іншим незаконним діям, збіг тяжких особистих, сімейних або інших обставин.

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури
кількість переглядів: 1704