Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
16.05.2022

Контрабанда наркотиків під час війни - «бенкет під час чуми»: у Полтаві припинено діяльність осіб, які налагодили постачання та розповсюдження заборонених речовин (ФОТО)

За підозрою у контрабанді і наркозлочинах викрито подружжя полтавців та їхнього знайомого.

Вказані особи з-за кордону поза митним контролем систематично отримували прекурсори, з яких за місцем свого проживання у Полтаві виготовляли психотропні речовини.

Окрім цього, полтавці на постійній основі налагодили процес постачання наркотичних засобів з інших областей України.

У подальшому заборонені речовини зловмисники реалізовували «із рук в руки» зацікавленим особам. Оплата за «товар» відбувалася шляхом перерахування коштів на банківські картки або готівкою.

 

Під час обшуків за місцем проживання фігурантів правоохоронцями виявлено та вилучено прекурсори, засоби для виготовлення наркотиків (колби, хімічні реагенти, ваги), банківські картки, мобільні телефони.

Дії осіб кваліфіковано за ч. 2 ст. 305, ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 311, ч. 2 ст. 306 КК України (контрабанда прекурсорів, незаконне придбання, перевезення, зберігання з метою збуту наркотичних засобів, а також незаконний збут наркотичних засобів, незаконне придбання, зберігання, перевезення та пересилання  прекурсорів з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин з метою збуту, а також збут прекурсорів,  використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів та прекурсорів, з метою продовження незаконного обігу наркотичних засобів та прекурсорів, вчинені за попередньою змовою групою осіб).

Наразі полтавцям повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою і домашнього арешту.

За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури заходи з викриття протиправної діяльності вказаних осіб проведено Управлінням Служби безпеки України в Полтавській області, досудове розслідування здійснюється Головним управлінням Національної поліції в Полтавській області.

 

Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури
кількість переглядів: 940