Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
20.06.2022

Самочинне будівництво. Державну реєстрацію права власності на заклад громадського харчування за заявою прокуратури скасовано

Постановою Полтавського апеляційного суду задоволено апеляційну скаргу Полтавської обласної прокуратури та скасовано ухвалу Октябрського районного суду Полтави, якою незаконно визнано право власності на нерухоме майно – приміщення кафе площею понад 130 кв. м, розташоване на території міста Полтави.

У суді прокуратурою доведено, що вказаний заклад побудований без проєктної документації та не прийнятий в експлуатацію. Незаконно забудована земельна ділянка належить територіальній громаді та не відводилась для такого будівництва.

Враховуючи, що на підставі ухвали Октябрського районного суду  Полтави в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно проведено державну реєстрацію права власності на приміщення, обласною прокуратурою вживалися заходи щодо скасування відповідного запису у реєстрі.

Наразі за заявою Полтавської обласної прокуратури державну реєстрацію права власності на нерухоме майно державним реєстратором скасовано. 

Прокуратура звернулася до Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста з листом про необхідність вжиття заходів щодо демонтажу самочинно збудованого об’єкта. 

Довідково: власник закладу – один із депутатів Полтавської міської ради, який є фігурантом кримінального провадження, що наразі розглядається судом.  

 
Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури
кількість переглядів: 1411