30.06.2022

Понад 570 тис грн виплаченої заробітної плати за невиконану роботу. Підозрюють службових осіб та працівниць комунальної організації Полтавської міської ради

За процесуального керівництва Полтавської окружної прокуратури  керівнику, бухгалтеру та 2 працівницям комунальної організації Полтавської міської ради повідомлено про підозру у підробці документів та розтраті бюджетних коштів.  

За даними слідства, керівник комунальної організації за попередньою змовою з бухгалтером вносили недостовірні відомості до табелів обліку робочого часу двох працівниць. На підставі вказаних документів жінки, які фактично не працювали в організації, отримували заробітну плату.

Упродовж січня 2021 – березня 2022 років вони безпідставно одержали понад 570 тис. грн бюджетних коштів. 

За наявною у слідства інформацією, яка зараз перевіряється, жінки здійснювали прибирання будинків високопосадовця міської ради.

Наразі повідомлено про підозри:

керівнику організації та бухгалтеру за ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366  КК України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах, вчинена за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, вчинене за попередньою змовою групою осіб);

працівницям підприємства – за ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 191 КК України (пособництво у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану).

Окрім цього, слідчий і прокурор звернулися до суду з клопотаннями про обрання підозрюваним запобіжних заходів у виді тримання під вартою та  відсторонення керівника комунальної організації від займаної посади.

Наразі клопотання перебувають на розгляді в Октябрському районному суді міста Полтави. 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Полтавським районним управлінням поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Полтавській області.

 

Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури
кількість переглядів: 650