17.08.2022

Участь у терористичній організації – на Полтавщині заочно судитимуть колишнього співробітника Управління Служби безпеки України в Донецькій області

Полтавською обласною прокуратурою в порядку спеціального досудового розслідування передано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього співробітника Управління Служби безпеки України в Донецькій області за участь у терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

За даними слідства, чоловік, перебуваючи на тимчасово непідконтрольній українській владі території, вступив до складу не передбаченого законом збройного формування – «внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ Донецької народної республіки». З квітня 2014 року по теперішній час він, обіймаючи посаду командира однієї з військових частин терористичної організації, проводить заходи, спрямовані на "патріотичне виховання" її учасників, здійснює спеціальну підготовку підрозділів та безпосередньо бере участь у бойових діях проти Збройних сил України.  

Обвинувачений має звання «підполковника» та за «сумлінну службу» керівництвом «ДНР» нагороджений «Георгієвським хрестом ІV ступеня» та годинником.  

Наразі особа перебуває у розшуку.

Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Управлінням Служби безпеки України в Полтавській області за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури.

 

Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 739