07.09.2022

Понад 6 тис дол США за організацію незаконного переправлення через кордон військовозобов’язаних полтавців – повідомлено про підозру жительці Чернівецької області (ФОТО)

За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури 38-річній жительці Чернівецької області повідомлено про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненій за попередньою змовою групою осіб з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, у період воєнного стану жінка за грошову винагороду спільно з мешканцями Полтавської та Чернівецької областей налагодила схему незаконного перетину державного кордону для військовозобов’язаних громадян України. З метою її реалізації житель Полтавщини підшукав двох полтавців, які мали намір виїхати до Румунії, та відправив до Чернівецької області, де їх зустріла підозрювана, яка організовувала перетин кордону поза офіційним пунктом пропуску.

Після отримання від чоловіків 6 тис. 400 дол. США правоохоронці затримали жінку. Наразі за клопотаннями слідчого та прокурора судом підозрюваній обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

 

Після проведення необхідних слідчих дій вирішуватиметься питання щодо повідомлення про підозру іншим співучасникам злочину.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Головним управлінням Національної поліції в Полтавській області, оперативний супровід – Управлінням стратегічних розслідувань в Полтавській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

 

Пресслужба Полтавської
обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 536